ROMBA

średnia ocena 5 na podstawie 2 opinii
Kategoria: B
Województwo: wielkopolskie
Miasto: Poznań
Adres: ul. Grunwaldzka 55A
60-352 Poznań

Kursy nauki jazdy

  • Kurs nauki jazdy kategorii B 1299 zł
    Teoria
    30 godzin
    Praktyka
    30 godzin

O szkole

Szkoła jazdy ROMBA Ośrodek Szkolenia Kierowców „ROMBA” powstał z myślą o ludziach, którym nie tylko zależy na tym, aby złożyć egzamin państwowy na prawo jazdy i zdać go pozytywnie. To przede wszystkim Ośrodek, w którym stawiamy na efektywną naukę, która w przyszłości zaowocuje pewną, ale i bezpieczną jazdą. Uczymy jak jeździć, by zawsze bezpiecznie dojechać do celu. Kładziemy nacisk na znajomość przepisów ruchu drogowego – nie tolerujemy słynnego powiedzenia „zasady są po to, żeby je łamać”. Oswajamy Kursantów z samochodem, pomagamy im wczuć się w rolę przyszłych kierowców – prowadzenie samochodu w stresie to żadna przyjemność. Co równie ważne, uczymy ekonomicznej i kulturalnej jazdy. Nasz instruktor dokłada wszelkich starań, aby Kursant nabrał dobrych nawyków już w czasie szkolenia – w niedalekiej przyszłości to na pewno zaprocentuje. Szkolimy w miłej, bezstresowej i partnerskiej atmosferze, bo wiemy, jak ważny jest komfort psychiczny Kursanta. Po ukończeniu kursu podstawowego w naszym Ośrodku nie ma możliwości, aby Kursant bał się prowadzić samochód albo jeździł w sposób zagrażający innym uczestnikom ruchu drogowego. Nie wydajemy automatycznie zaświadczeń uprawniających do podejścia do egzaminu państwowego na prawo jazdy. Nie jest naszym celem jak najszybsze „wyzbywanie się” Kursantów. Z doświadczenia wiemy, że nie wszystkim wystarcza ustawowe 30 godzin szkolenia praktycznego. Chcemy być pewni, że Kursant idąc na egzamin ma realną szansę, aby go zdać.

Opinie kursantów

Bardzo słaba:   0 ocen
Słaba:   0 ocen
Neutralna:   0 ocen
Dobra:   0 ocen
Bardzo dobra:   2 oceny
PestQa
7 listopad 2013
Ocena: Bardzo dobra ***

Świetny Ośrodek, zdałam za pierwszym razem, instruktor artysta! :D Fantastyczna atmosfera, nauka na maxa, kupa śmiechu ale też solidnego przygotowania do egzaminu :) Dzięki Panu Romanowi nie boję się wsiąść za kółko :) Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto nie chce wydawać kasy poprawki :)

Źródło opinii: Kursancik.pl
Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie
0
Nie zgadzam się z tą opinią
1
Zgadzam się z tą opinią
fillo91
11 lipiec 2012
Ocena: Bardzo dobra ***

Instruktor zajebisty zdałem za pierwszym razem. luz, zero stresu, porzadnie i fajnie :) POLECAM WSZYSTKIM od razu iść do ROMBY! :)

Źródło opinii: Kursancik.pl
Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie
0
Nie zgadzam się z tą opinią
2
Zgadzam się z tą opinią

Kontakt:

  • biuro@kursancik.pl

Kursancik w mediach: