POLONEZ

Kategoria: A1, A, B, C, D, C+E
Województwo: lubuskie
Miasto: Gorzów Wielkopolski
Adres: ul. Czereśniowa 6
66-400 Gorzów Wielkopolski
Strona www:

O szkole

Szkoła jazdy POLONEZ Szkoła Kierowców „Polonez” powstała 15 grudnia 1990 roku. Działając pod patronatem Instytutu Transportu Samochodowego daje gwarancję dobrego przygotowania i wysokiej jakości prowadzonych szkoleń. Jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku lokalnym, którą tworzą ludzie dla których najważniejszym celem jest rzetelne przekazanie wiedzy i dbałość o klientów. Osiągamy go sprzedając najlepsze usługi, oferując kursantom najwyższy poziom szkolenia. To wszystko dzięki najważniejszemu ogniwu naszej firmy, które tworzą utalentowani, doświadczeni, pełni pasji i nietuzinkowych pomysłów pracownicy.
Wysoką jakość szkoleń osiągamy poprzez nowoczesną bazę dydaktyczną. Posiadamy 2 sale wykładowe wyposażone w multimedialne pomoce dydaktyczne, stanowiska komputerowe z programem egzaminacyjnym dla kierowców. Dysponujemy 12 stanowiskami komputerowymi, które przystosowane są do prowadzenia kursów kwalifikacyjnych dla kierowców zawodowych metodą e-learningu, każde stanowisko z dostępem do Internetu.
Plac manewrowy spełnia wymagania zawarte w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 27 października 2005 r., w sprawie szkolenia, egzaminowania i uzyskiwania uprawnień przez kierujących pojazdami, instruktorów i egzaminatorów. Plac manewrowy posiada 4 stanowiska do ćwiczeń praktycznych.

Opinie kursantów

Bardzo słaba:   0 ocen
Słaba:   0 ocen
Neutralna:   0 ocen
Dobra:   0 ocen
Bardzo dobra:   0 ocen

Kontakt:

  • biuro@kursancik.pl

Kursancik w mediach: