NAWIGATOR

średnia ocena 5 na podstawie 1 opinii
Kategoria: B
Województwo: lubelskie
Miasto: Lublin
Adres: ul. Mełgiewska 2
20-209 Lublin

Kursy nauki jazdy

  • Kurs nauki jazdy kategorii B 1110 zł
    Teoria
    30 godzin
    Praktyka
    30 godzin

O szkole

Szkoła jazdy NAWIGATOR Jesteśmy Ośrodkiem Szkolenia specjalizującym się w kursach na prawo jazdy. Gwarantujemy profesjonalne przygotowanie do egzaminu teoretycznego i praktycznego. Nasi instruktorzy wyróżniają się cierpliwością oraz doświadczeniem, co bezpośrednio wpływa na pozytywny rozwój umiejętności w zakresie poznania teorii oraz praktycznego prowadzenia pojazdów. Dzięki nam nauczysz się jeździć bezpiecznie i zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Nauka jazdy tylko w OSK Nawigator.
Naszą dewizą jest:
- Nowoczesna Nauka - Wykłady prowadzone są przez bardzo doświadczonych instruktorów w pełni wyposażonej sali wykładowej przy wykorzystaniu najnowszych narzędzi i programów szkoleniowych.
- Skuteczne Metody - Zwracamy szczególną uwagę, aby nauka w naszym Ośrodku była skuteczna. Nauka teorii oparta jest na najnowszych programach z wykorzystaniem aktualnej bazy pytań testowych. Nasz plac manewrowy spełnia wszelkie wymagania placu wzorcowego, na którym zdaje się egzamin. Jeździmy po trasach egzaminacyjnych samochodami Toyota Yaris. Dajemy Ci najlepsze warunki do tego by Twoja nauka jazdy zakończyła się szybkim zdobyciem prawa jazdy.
- Odpowiedzialność - Szczególnie zależy nam, aby wszyscy nasi Kursanci zdali egzamin za pierwszym razem. Chcemy aby każdy uczył się dobrze, wygodnie oraz w przyjaznej atmosferze co zapewni sukces na egzaminie państwowym.
- Bezpieczeństwo - Odpowiednie przygotowanie sali wykładowej i samochodu szkoleniowego pozwolą każdemu Kursantowi w pełni skupić się na zdobywaniu wiedzy. My zadbamy i zrobimy wszystko, aby zapewnić bezpieczną naukę.
Każdy z uczestników kursu otrzymuje materiały szkoleniowe gratis:
podręcznik kierowcy,
podręcznik z pytaniami testowymi kat. B,
podręcznik ze znakami drogowymi,
płytę CD na której zamieszczone są w formie elektronicznej powyższe zagadnienia i film o kursie „B” Wszystko to specjalnie dla Ciebie, abyś mógł zdać część teoretyczną egzaminu na 100%.
W swojej ofercie posiadamy różne rodzaje zajęć doszkalających i kursów. Kursy doszkalające dotyczą teorii oraz jazd i ustalane są indywidualnie z kursantem. Kurs grupowy przeznaczony jest dla osób, które lubią i potrafią uczyć się w grupie. Zajęcia teoretyczne odbywają się dwa razy w tygodniu w godzinach popołudniowych, zaś jazdy zgodnie z indywidualnymi ustaleniami. Jeśli zaś jesteś niecierpliwy lub zapracowany, lubisz uczyć się we własnym tempie lub Twoja praca albo nauka nie pozwala Ci na zajęcia o stałych porach, nie zastanawiaj się tylko zapisz się na indywidualny kurs na prawo jazdy. Dostosujemy się do Twoich potrzeb. Wszelkie szczegóły dotyczące takiego kursu ustalane są indywidualnie z zainteresowanymi osobami.

Opinie kursantów

Bardzo słaba:   0 ocen
Słaba:   0 ocen
Neutralna:   0 ocen
Dobra:   0 ocen
Bardzo dobra:   1 ocena
renia
27 maj 2012
Ocena: Bardzo dobra ***

Gorąco polecam Osk Nawigator.Instruktor z anielską cierpliwością .Indywidualnie podchodzi do każdego kursanta.Jazda po takim kursie staje się przyjemnością.Spróbuj a sam się o tym przekonasz.Egzamin państwowy zdałam za drugim razem.

Źródło opinii: Kursancik.pl
Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie
0
Nie zgadzam się z tą opinią
2
Zgadzam się z tą opinią

Kontakt:

  • biuro@kursancik.pl

Kursancik w mediach: