DRIVER

Kategoria: A1, A, B
Województwo: dolnośląskie
Miasto: Szczytna
Adres: ul. Sienkiewicza 30
57-330 Szczytna

Kursy nauki jazdy

 • Kurs nauki jazdy kategorii A 1000 zł
  Teoria
  30 godzin
  Praktyka
  20 godzin
 • Kurs nauki jazdy kategorii A1 1000 zł
  Teoria
  30 godzin
  Praktyka
  20 godzin
 • Kurs nauki jazdy kategorii B 1350 zł
  Teoria
  30 godzin
  Praktyka
  30 godzin
 • Rozszerzony kurs nauki jazdy kategorii B 1800 zł
  Teoria
  30 godzin
  Praktyka
  42 godzin

O szkole

Szkoła jazdy DRIVER Prywatna Szkoła Jazdy DRIVER nie jest kolejnym zwykłym ośrodkiem szkolenia kierowców. Jesteśmy po to, by rzetelnie od podstaw przygotowywać przyszłych, jak i obecnych kierowców do sprawnego i bezpiecznego poruszania się po drogach. Specjalizujemy się w nauce oraz doskonaleniu jazdy samochodem osobowym. Naszym głównym atutem są profesjonalnie przygotowani, mili, cierpliwi oraz wyrozumiali instruktorzy, którzy służą swoją wiedzą i doświadczeniem

Indywidualne podejście naszych instruktorów, otwartość na wyzwania i satysfakcja z wykonywanej pracy pozwala naszym kursantom w pełni czerpać korzyści z przekazywanej wiedzy, przez co stają się dobrymi i co najważniejsze bezpiecznymi kierowcami.
Nie chcemy Ciebie zanudzić czystą teorią, podczas zajęć teoretycznych skupiamy się na rzeczach najważniejszych, potrzebnych kierowcy do obrania właściwej taktyki jazdy (nie zapominając przy tym o przygotowaniu do egzaminu państwowego).

Natomiast nasze zajęcia praktyczne obfitują w różnego rodzaju ćwiczenia potrzebne do opanowania właściwej techniki jazdy opracowane wg. autorskiego programu stworzonego nie tylko z doświadczeń wyniesionych z kursów nauki jazdy, ale również szkoleń bezpiecznej jazdy jak i jazdy sportowej.

Wiemy jakie niebezpieczeństwa mogą czekać na drodze i jak ich uniknąć. Oczywiście całej tej wiedzy nie jesteśmy ci w stanie przekazać podczas 30 godzinnego kursu nie mniej jednak, przygotowując Cie do egzaminu uświadomimy Ci jak wygląda prawdziwa i prawidłowa sztuka kierowania pojazdem.

Jeżeli na prawdę zależy Ci na tym aby nauczyć się jeździć, to zapraszamy. Jesteśmy dla Ciebie! Przyjdź i przekonaj się sam! Zadzwoń już teraz !!!

Opinie kursantów

Bardzo słaba:   0 ocen
Słaba:   0 ocen
Neutralna:   0 ocen
Dobra:   0 ocen
Bardzo dobra:   0 ocen

Kontakt:

 • biuro@kursancik.pl

Kursancik w mediach: